צילום אירועים..זוויות קובעות התוצאה''

''..אנחנו קובעים הזוויות                      

 -סטס מוזיקוב-       


המחירים שלנו


התמונות שלנו


בלי צלמי אירועים לא חוגגים!

כל אירוע טוב מתחיל ונגמר עם צלמי אירועים, בלעדיהם המאמץ פשוט לא כדאי. הם אלה שינציחו לעד את האירוע החשוב ויתעדו אותו בחיי המשפחה. זה חשוב גם למי שלא נכח באירוע, כך הוא יוכל לראות את הכל, וחשוב עוד יותר לבעלי הארוע שרוצים מזכרת לעד.

 

צלמי אירועים קטנים

צלם אירועים מטרתו לצלם כל אירוע ולתת מגוון שירותים נרחב, ביניהם נמצא:

·  צילומי סטילס

·  צילומי ווידיאו

·  צילומים משפחתיים

·  צילומי בוק

·  סרטונים

·  תמונות למזכרת

·  ועוד

 

צלמי אירועים טובים

כאשר בוחרים צלם אירועים קטנים הוא חייב להיות מקצועי. כך בטוחים כי מקבלים שרות מוצלח והתמונות תהיינה באיכות הכי מעולה. הדבר חשוב שבעתיים בזמן של אירוע כיון שמדובר בדבר שלא יחזור על עצמו. אם הצילום לא יהיה כמו שצריך אי אפשר יהיה לתקן את החסר. ההפסד הגדול אחר כך הוא אכזבה גדולה, וכדי למנוע את זה מבררים היטב אחר צלם אירועי משובח.

כדי להיות בטוחים שאכן הגעתם אל הבחירה הנכונה של צלם אירועים כנסו אל הפורטל שלנו לקבל הצעה. אנשים רבים כבר עשו זאת והיו מרוצים מן התוצאה.

 

צלם אירועים שלכם ובשבילכם

כאן בפורטל שלנו תמצאו צלמי אירועים איכותיים וטובים, בדיוק מה שאתם מחפשים. כאלה שהמחיר שלהם משתלם, וגם התמונות מן האיכות הטובה ביותר. צלמי אירועים שינציחו את הארוע שלכם ויפיקו לכם תמונות איכותיות. כך תוכלו להנות עוד הרבה זמן אחרי שהארוע כבר נגמר ולהתענג על התמונות.

חשוב לנו לציין כי צלמי אירועים שלנו נותנים את המחירים הטובים בשוק. אין להם ענין לסחוט את הלקוחות רק בגלל שהם זקוקים לשרותיהם. הצלמים שלנו מתחשבים ביותר ונותנים הצעת מחיר משתלמת. עם זאת האיכות לא נפגמת ומדובר בשורה של צלמי אירועים המקצוענים ביותר.

לסיום קבלו טיפ נוסף: לא לשכוח לסכם הכל על הנייר לפני שחותמים על עסקה. כך מונעים עגמת נפש ודברים שלא נקבעו מראש, וכך יודעים בדיוק מה המחיר הסופי ומה נקבל בתמורה. 

מחפשים צלמי אירועים מקצועיים? כנסו וקבלו את השמות הטובים


058-5455500


המיקומים שלנו


צילום אירועים

צילום אירועים הנו אחד מהנדבכים החשובים בכל אירוע: מאירוע עסקי ועד לאירועים בתוך המשפחה או אירועים המוניים כמו חתונות ובני/בנות מצוות. צילום אירועים כיום, במאה ה 21, הוא תחום שונה לחלוטין ממה שהיה בעבר, אבל כמו בכל תחום אומנותי יש אולד סקול ויש "כל אחד", כאשר ההבדלים ביניהם חדים וברורים.

לצלם אולד סקול שצילם בשנות השמונים, לא היו את הכלים הדרושים לעריכה כמו פוטושופ, בקושי היה לו ציוד מתוחכם, והוא היה צריך ליצור עם כלי פשוט יחסית שנקרא "מצלמה אנלוגית" עולם ומלואו. צלם אירועים כיום נהנה מהרבה יותר אינסטרומנטים ועזרי צילום, ויחד עם זאת רצוי מאד שיהיו לו את הרגלי האולד סקול של פעם על מנת ליצור תמונות מחמיאות ואיכותיות עם הרבה אהבה, ולא תמונות מאולצות. כל אחד יכול ללחוץ על ההדק, אבל גם אתם תוכלו להבחין מיד בין צלם אירועים מקצועי ומיומן לצלם שמסתמך בעיקר על עריכות.

 

עליונות האנלוגיה על הדיגיטציה

עלינו להודות בעובדה: פיתוח אמצעי המחשוב והקדמה לא תמיד פועלים לטובת תחום הצילום. צלם אנלוגי יכל להפיק תמונות תקריב עם מעט חומר והרבה פרטים, לצד תמונות רוחק עם הרבה חומר ומעט פרטים ולשלוט במצלמה שלו כך שתפיק איכויות שונות.

אך כיום, בעידן המחשב, כשהמצלמות מוגבלות בפיקסלים יותר מבעידן האנלוגי, חשוב מאי פעם שתשכרו צלם אירועים מקצועי, כזה אשר צילום אירועים זהו מפעל חיים עבורו. הוא יוכל לגרום לתמונות שלכם להיראות לא פחות איכותיות מאשר התמונות האנלוגיות מהדורות הקודמים, ולשלב איכות צילום בשטח עם עריכה ממוחשבת ומשוכללת באופן חסר תקדים. הסבר על מחירים

 

ציוד נלווה בשטח

צלם אירועים מקצועי יידע להחזיק באמתחתו ציוד שטח שישביח את התמונות בהתאם לתנאי התאורה והראות במקום. תמיד תהיה לו אלומת אור, משדר עזר עם גלי רדיו, ואמצעים נוספים שיסייעו לחידוד התמונה. בפרק הבא נדון באמצעי העריכה העומדים לרשותו, אמצעים אשר יחדדו עוד יותר את התמונה ויהפכו אותה לגן עדן גרפי לכל דבר ועניין.

 

ציוד עריכה

בראש ובראשונה, תכנת עריכה מקצועית וחסרת פשרות כמו פוטושופ חייבת להיות בשימוש והצלם – כמו גם אנשי המקצוע בסטודיו – צריכים להיות מיומנים בשימוש בה. כמובן שתכנה כזו אינה ניתנת לשימוש כל אדם ברמה מקצועית. נדרש לימוד מעמיק של התכנה. באמצעות תכנה זו ניתן יהיה לחדד קצוות של תמונות, ליצור תמונות ספיה, בצבע שחור לבן, ליצור תמונות שחור לבן קלאסיות, וגם לשפר פלאים את איכות הצבעים במקרה של תמונה צבעונית ולא פחות חשוב – לשפר את איכות התמונה באופן כללי, בכל האספקטים.

 

העברת התמונות אל הלקוח

תתפלאו, אבל תקלות בתמונות מתרחשות יותר ממה שאתם מדמיינים – תקלות במדיה בה הועברו התמונות התגלו לעיתים רק אחר שנים ולמעשה החריבו את הזכרונות הכי יפים מהאירוע המצולם. הפצת התמונות ללקוח תיעשה באמצעות פגישה פרונטלית או משלוח דרך אמצעי אינטרנטי. ההפצה חייבת להיות מנגנון אחראי, אשר חברת צילום אירועים או צלם אירועים בודד שלקח על עצמו את הפרויקט חייבים לדאוג לתפעולו ללא תקלות. הווה אומר - יש לדאוג לאמצעי גיבוי של הקבצים ולתקינות ועמידות המדיה עליהם שמורות ומגובות התמונות, ולא פחות חשוב מכך – לדאוג למשלוח מהיר ויעיל של התמונות לכל לקוח על מנת לעמוד בסטנדרטים גבוהים.

 

היכן ניתן למצוא שירות צילום אירועים איכותי ובמחיר משתלם?

שירות צילום שכזה יימצא רק בחברה המספקת שירותים משובחים, ומתמחרת אותם בצורה הוגנת ונגישה. בחברת במרכז לצילוםתוכלו למצוא את הדרוש לכם, ועוד הרבה מעבר לכך: צילום אירועים סטילס איכותי, צילום בעריכות מיוחדות לבקשת הלקוח, צילום בסגנונות שונים המיועדים לאירועים מכל הסוגים: מחתונות ועד אירועים אומנותיים אותנטיים. ניתן לקבל בונוס ולזכות גם בשירותי צילום וידאו. אנו מקפידים על הצעת מחיר משתלמת עבור כל השירותים מגדול ועד קטן. מחירים זולים בהשוואה לתועלת ולאיכות הכללית בשוק הצילום הינם מובטחים, אך גם ביצוע שירות איכותי, ובלתי נשכח שיתעד אתכם ברגעים הגדולים באמת. (חשוב לדעת)