צילום אומנותי במרכז


..זוויות קובעות התוצאה''

''..אנחנו קובעים הזוויות                      

 -סטס מוזיקוב-       ღהתמונות שלנו

 

צלם לא מפריע

כשעוסקים באומנות הצילום צריך לדעת להיות שקופים ולא להפריע למהלך האירוע. בחירת צלם לאירועים קטנים במרכז, שלא תרגישו את נוכחותו, יספק לכם את השירות הטוב ביותר

תיעוד האירוע הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים שהומצאו. אחרי שהאורחים עוזבים, אתם נחים מהתקופה היפה והלחוצה ואתם יכולים ליהנות ממזכרת של תמונות מהאירוע, ליהנות מהנוסטלגיה ולהמשיך את השמחה. כשאתם רוצים לתעד את האירוע שלכם, בזמן שהכול כבר מוכן וכולם מגיעים, אתם וודאי רוצים להתנהג בטבעיות וליהנות מרגעי השמחה שלכם. לכן צלם באירועים קטנים במרכז ובכל מקום חייב לדעת לתת לכם את הספייס הדרוש לשם כך ולהצליח לתעד את המסיבה בהווייתה, מבלי להפריע

צילום אירועים קטנים במרכז לא מחייב שירות בקטן:

בין כל הארגונים והדברים שאנו מעוניינים שיהיה באירוע שלנו, הוא תיעוד מקצועי ואחראי. אך יש בעיה אחת קטנה- צלמים לא תמיד קופצים על הזמנות לאירועים קטנים. אם אתם עומדים לפני אירוע קטן ומחפשים אחר צלם אירועים קטנים במרכז, אל תפנו לצלם שעובד בקטן. צלמים רבים אוהבים לראות באירועים קטנים הזדמנות להרוויח כסף, כשלא תמיד מדובר במקצוענים מהשורה הראשונה. כיוון שלא מדובר בחתונה או אירוע גדול אחר, הם מרשים לעצמם לקחת אחריות ולעשות בכם טעויות. בחרו בצלם לאירועים קטנים במרכז שיספק לכם חווית צילום באווירה נעימה מבלי לזלזל באיכות השירות והצילום

צלם אירועים קטנים- גם מקצועי וגם נעים

כמה שחשוב שצלם יהיה מקצועי, חשוב גם שהוא לא ידחף יותר מידי למרכז המסיבה. אירועים קטנים, לרוב, מורכבים מקבוצה יחסית קטנה של אנשים ואין עניין להוסיף עוד רעש והפרעות. אם מצאתם צלם אירועים קטנים במרכז, אשר הוא איכותי ומקצוען, הוא וודאי ידע לתעד מהצד את המתרחש. בחרו בצלם אירועים קטנים במרכז שלא נדחף, מזיז אתכם ומעכב את החופשיות שלכם באירוע

 

כל אחד שמארגן מסיבת יום הולדת, חינה, בר מצווה קטנה או כל מסיבה מצומצמת, לא תמיד יודע כמה להשקיע בצלם. אל תוותרו על החלום לתעד את האירוע שלכם, אך חשוב מאד שיהיה צלם לאירועים קטנים במרכז בעל תודעת שירות גבוהה במיוחד, מבלי שיפגע באיכות הצילום


058-5455500


 

 אז נתחיל מאירועים הקטנים כמו ברית מילה ובריתה (זבד הבת).
אירוע די ''קל'' לתיכנון שיכול להוציא ממכם את המיץ! ממש כך..
טיפ ראשון! יחס. אומנם זה באמת נחשב כאירוע קטן מכל האירועים, אל תזלזלו בו.. תתנו לו יחס הולם כי אירוע קטן עדיין הוא הפנים שלכם! תזכרו זאת!
תבחרו מקום שתואם את הכמות המוזמנים.. לא צריך לבחור מקום ענק בגלל שהוא מוכר ובסטייל.. כל זה לא יראו כאשר מדברים על אירוע קטן.
לא מעט פעמים אנו מגיעים לצלם אירוע אכן קטן בין 50-100 מוזמנים באולם המיועד לכ500 איש.. זה לא נראה יפה, למה? 
תחשבו לבד: מקום מיועד ל500 איש עם אירוע של עד 100 איש.. אתם תשבו איפה שהוא במרכז צמוד לבמה, כל השאר המרחב יהיה ריק, חשוך, לא ערוך.. זה מאבד מטעם טוב.. במקרים מסויימים אולמות גדולים סוגרים את המרחב הריק הפרגודים גדולים שזה פשוט מוחק את כל היופי של המקום במידה ויש לו יופי..

 

עכשיו לגבי צילום במקום כזה ובמקרה כזה:
תמונות בדרך כלל יוצאות גרועות! ממש כך! וזה לא בגלל שהצלם שלכם קם ברגל שמאל אלה איך ורק בגלל המקום!
אולם גדול זה אומר שהתקרות גבוהות, זה אומר שהמרחק בין הקירות למצולמים יהיה גם לא קטן, זה גם אומר שבמרבית המקרים לא מאירים אזורים בהם לא יושבים כי אין לכך צורך ומכך נובע שהרקע בתמונות יהיה משעמם במקרה הטוב או, חשוך במקרה הרע..
אם יסגרו את המרחב עם פרגוד, תקבלו רקע לבן ומשעמם בצילום. 
ואם כבר מדברים, אז האירוע יראה פשוט גרוע גם בתמונות ובכלל בזווית העין..תסלחו לנו איך הנסיון המר לא מאפשר לנו לשתוק על כך.. בסופו של דבר זה בשבילכם!

 

עניין אחר לחלוטין אם אנחנו מדברים על מקום קטן, מקום שמיועד עד 150 איש לדוגמא:
זה יכול להיות אולם, זו גם יכולה להיות מסעדה, והצילום אירוע במקום הזה פשוט מדהים..למה..
קודם כל האוירה.. האוירה במקומות קטנים היא יותר דחוסה ופחות מרחב מה שכן נותן תחושה של אירוע, במקרה של אירוע קטן ולא תחושה של שני אנשים וחצי..
רקע.. דבר מאוד חשוב בצילום אירועים.. זה ממחיש את האוירה.. בדרך כלל מקומות קטנים הם מוארים היטב בכל הפינות מה שנותן רקע יפה לתמונות..
דחיסה של אנשים כמובן בטעם טוב, נותנת תחושה של התרחשות ומעבירה המחשה של אקשן בצילום..
ללא ספק, מקום הנבחר נכון לאירוע ותואם לכמות המוזמנים, הגורם המשפיע הראשון אצל צלמי אירועים על טיב ואיכות התמונה..

מסעדות עם אוירה רומנטית הן המקום המושלם לעשות בהם אירוע קטן מבחינת הצילום.. האורות הקטנים והחמימים המפוזרים מעל השולחנות ובפינות הם יעבירו ניצוצות של האוירה בה מתרחשת החגיגה.. כמובן שצריך לבחור צלמים אשר יודעים להעביר זאת בתמונה ולא יגיעו ויהרסו את הכל עם הפלאשים..
צלמי אירועים ברחובות והסביבה אשר ברשותם ציוד מותאם לצילומי אירועים באוירה הזו, יוכלו לספק לכם תוצאה הטובה ביותר!

 

אירועי בוטיק..
זהו טרנד חדש אשר נתפס חזק בעשור האחרון..
אירוע בוטיק בדרך כלל מעביר מסר של קטן איך יקר.. בטעם טוב..
בדרך כלל מקומות אשר מעיזים לקרוא לעצמם ''בוטיק'' יש להם את זה.. ובגדול!
זו אוירה בסטייל מסויים עם תפריט עשיר ושירות מצויין..
צילום אירוע במקום כזה צריך להיעשות על ידי צלם אירועים מקצועי אשר יוכל וגם חייב לעביר את כל היופי של המקום לתמונות בצורה הטבעית ביותר כפי שאנו רואים זאת בעין.. אחרת אין כל הצדקה בצלם לאירוע שלכם אם הוא לא יראה בתמונות גם כאירוע בוטיק.. תסכימו? בטוח שכן..
ממשיכים.. רחובות זו עיר עם יצע של צלמים ו''צלמים'' לא קטן.. עליכם להיות זהירים כאשר ואתם בוחרים צלם לאירוע שלכם.. שוב.. אכן בכל מאמר אנו מזהירים ונמשיך לעשות זאת מפני ''צלמים'' ויותר נכון חאפרים!
ושוב אותו הטיפ כמו תמיד:
צלם ברחובות ובכלל בעיר אחרת בוחרים על פי העבודותיו!
אסור להתפתות למחיר הזול מכולם כי הזול עולה יקר.. הרי כאשר בכוונתכם להזמין צלם אירועים, בכוונתכם לקבל מזכרת מאירוע שתיכננתם.. לא חבל לקבל מזכרת של סנדלר במחיר של כמעט צלם אירועים מקצועי? תשאלו את עצמכם ת שאלה הזו ותראו מה תענו לעצמכם.. תהיו חכמים!

 

אירועים גדולים... ואו..
זה סיפור אחר, זה סיפור יפה, זה סיפור יקר.. לפעמים גם מאוד מאוד יקר..
בתור צלם אירועים עם ותק.. יכול לומר דבר אחד ומאכזב.. גם באירוע גדול ומושקע ניתן ליפול מבחינת הצילום, לצערינו הרב איך זה נכון..
יש חפארים גם בליגה העליונה שמצליחים להגיע למקומות ההבולטים בעזרת פירסום ולקחת זוגות המתחתנים או אירועי בר מצווה בת מצווה הגדולים ולהשאיר את האנשים ללא סכום כסף נכבד עם ''תוצאה ללא תוצאה''.
חאפרים מהסוג הזה קשה לראות מהתחלה ולזהותם.. הם משקיעים בפרסום סכומים, מבקשים שכר עבודותם זהה לצלמים הטובים ביותר, מצהיגים בפני הלקוחות עבודות מקסימות, ומחתימים אותם על חוזה..
אלו בעצם אנשים שלא בכוונתם להיות צלמים ובטח שזה לא עתידם.. הם באים לתחום נטו ''לעשות קופה''.
החאפרים של אירועים הגדולים מתוחכמים מאוד.. 
אם סגרתם דיל לצילום אירוע שלכם הכולל:
צלמי סטילס
צלם/' וידאו
אלבומים דיגיטלים
הגדלות
עריכת וידאו הילייט
קליפים קצרים
תהיו בטוחים שהם יעמדו בחוזה.. 

 

אז בטח תשאלו: אז מה הבעיה? 
הבעיה היא לא באי עמידה בחוזה.. זה דווקא כן יהיה מתוקתק מבחינה משפטית.

הבעיה מתחילה בטיב התוצאה..
חאפר, משמעות אדם שעושה עבודה זולה ולא מקצועית.. אדם שבא לעשות כסף במקצוע זמני..

צלמי אירועים מקצועים ברחובות, כאשר סוגרים את אותו הדיל, משתדלים להביא התוצאה הטובה ביותר כי זו עבודתם, פרנסתם ושמם הטוב..

כמה זה יעלה לכם ומה ההבדל?
אם צלמים מקצועים גובים על החבילה כ8000 ש''ח, חאפר יציע לכם בדיוק את אותו הדבר ב-6000 ש''ח..
לא תסכימו לחסוך על אותה חבילה 2000 ש''ח????

חאפר מביא ''צלמי סטילס'' ומשלם להם 300-400 ש''ח לערב, ''וידאו'' לא יעלה לו יותר מ-700 ש''ח לערב, עריכה לא יותר מ-800 ש''ח.
אלבומים הכי זולים שלא יעלו יותר מ-500 ש''ח
הגדלה עוד 200

אז מה אתם מקבלים בעצם בחבילה?
2 צלמי סטילס
צלם וידאו
עריכה ''מקצועית'' של וידאו היילייט
קליפים קצרים
שני אלבומים קטנים להורים
אלבום דיגיטלי גדול לזוג
הגדלה של תמונה שתבחרו 100 על 50 ס''מ.
נשמע טוב לא? מקבלים את אותו הדבר בהרבה פחות.. בטח תרגישו בעננים מהאושר.. צר לי לאכזב אותכם איך זה יגמר מהר מאוד..

 

ההבדל הוא פשוט מאוד:
מבחינת החוזה, למעשה אתם מקבלים ותקבלו אותו הדבר, אין דבר שיחסר לכם או יתעכב לכם.
איך מבחינת האיכות וטיב הדברים אתם תהיו בהלם מאכזבה הגדולה כי לא תרצו להראות את התמונות לאף אחד, תשכחו מלהשוויץ בפייסבוק, וגם ההרגשה הפנימית שלכם תהיה מאוד ירודה, בסופו של דבר אתם תרגישו מאוכזבים מעצמכם שלא עשיתם אחרת.. וכל זה רק בגלל.. שרציתם לחסוך 2000 ש''ח..
כי חאפר לא מעניין אותו התוצאה, לא מעניין אותו הדירוג והתגובה השלילית שלכם ברשת, לא מעניין אותו שלא תמליצו עליו.. מעניין אותו להרוויח איך ורק..
ועל איכות הצילום אין אפשרות לתבוע.. כך שמי שנשאר מופסד זה קודם כל הלקוח, שנית אותם הצלמים המקצוענים שלקחו להם אפשרות לשמח אותכם בצילום אירועים מקצועי..

מכך נובע שגם ברחובות לא הכל ורוד מבחינת הצילום איך זה יתן לכם חומר למחשבה האם כדאי לכם לחשוב על חיסכון בצורה דרמטית או להגיד שהאירוע זה קורה רק פעם בחיים ולבחור בטובים ביותר!