צילום אומנותי לבריתה בפתח תקווה..זוויות קובעות התוצאה''

''..אנחנו קובעים הזוויות                      

 -סטס מוזיקוב-       התמונות שלנו
058-5455500


צלם לבריתה בפתח תקווה – לבחור בטוב ביותר!

מזל טוב! נולדה לכם בת! אחרי ההתרגשויות הראשונות של הלידה, ההודעות לכל המשפחה וההתאוששות הראשונית מן החוויה, הגיע הזמן לתכנן את הבריתה. מקום לבריתה, אוכל, מוזמנים, יש הרבה מה להכין. אבל הכי חשוב הוא, כמובן, להזמין צלם לבריתה בפתח תקווה. בלי צלם, לא תהיה לכם מזכרת! אז הנה כמה טיפים, איך לבחור צלם לבריתה בפתח תקווה.

מחיר

זה אולי בנאלי, אבל לידה, במיוחד אם זו לידה ראשונה, מזמנת לכם הרבה הוצאות. בכלל, בריתה היא אירוע שעולה לא מעט, כך שאם יש לכם אפשרות לחסוך בעלויות – מומלץ בהחלט לעשות זאת. מצד שני, אל תזמינו את הצלם הזול ביותר בשוק, מפני שסביר בהחלט להניח שהתוצר שתקבלו יהיה בהתאם... ישנם מספיק צלמים בשוק שמציעים צילום איכותי ויפה, במחיר סביר. כשאתם מזמינים צלם לבריתה בפתח תקווה, סכמו איתו מראש על אורך האירוע, על כמות התמונות שאתם רוצים ועל המחיר הקבוע ומחיר לתוספות מיוחדות. שקלו את הרווח מול המחיר – ובחרו בצלם שמתאים לכם ביותר.

איכות הצילום

אתם רוצים מזכרת טובה מהבריתה, נכון? אז חשוב שתבחרו צלם לבריתה בפתח תקווה שיודע להפיק תמונות איכותיות ויפות. כדאי מאד לעבור על תמונות של אירועים קודמים של הצלם באופן כללי, ותמונות בריתה בפרט- כי בבריתה צריך לצלם תינוקת קטנטנה, דבר שלא כל צלם יודע לעשות כמו שצריך. חפשו את הצלם שמציג בפניכם תמונות בסגנון שאתם אוהבים. אם יש לכם אפשרות לראות תמונות שהצלם נתן ללקוחות אחרים בפועל, זו יכולה להיות עבורכם הדרך הטובה ביותר להחליט על איכות הצלם והצילומים.

המלצות 

יש עוד הרבה פרמטרים שמגדירים צלם טוב, ובמיוחד צלם לבריתה בפתח תקווה. לא את כל הנקודות קל לבדוק בעיניים אובייקטיביות, ויש דברים שאפשר לגלות רק במהלך האירוע. לכן מומלץ מאד לבחור צלם לבריתה בפתח תקווה אחרי שמקבלים עליו המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בצלם מקצועי ואיכותי, שייתן לכם שירות טוב במהלך האירוע וגם אחריו.

דרישות הכרחיות מכל צלם לבריתה
דרישות המינימום בשוק מחייבות צלם לבריתה להשתמש בציוד צילום בשטח, וגם לשלוט היטב באמצעי העריכה. אולם, מה היה בשנים קודמות, בהן הטכנולוגיה לא הייתה כה מתקדמת? הצלם נבחן במסמרות הרבה יותר מאשר היום, ורק עובדים מיומנים באמת נבחרו לשמש את הקהל באירוע
צלם לבריתה כיום חייב להימדד באותן אמות מידה

ברכות חמות לתושבי פתח תקווה! מהיום יש לכם מחיר מיוחד לצילום אירוע

נצלו את הזדמנות המיוחדת הניתנת לתושבי פתח תקווה והאזור

זה לא הכל: ישנם תוספות מיוחדות ומשמחות הכלולות במחיר מבצע זה

תשאלו אותנו מה תקבלו מצלם לבריתה בפתח תקווה בנוסף

 

נשמח לשרתכם בפתח תקווה