צילום סטילס עסקי

בכל אירוע שתקיימו – מהאירוע העסקי ועד לאירוע המשפחתי החשוב לכם ביותר – חשוב שיהיה נוכח במתחם צלם מקצועי ומיומן שיהיה ערב לשירותי הצילום במקום, אולם במיצגים אומנותיים יש צורך במומחה לתחום צילום פריטים: באירועים בהם מוצר מסויים הוא המיצג המוביל – שירות הצילום האומנותי חשוב שבעתיים. מדובר בשירות צילום מוצרים שנעשה באהבה רבה. מהו, למעשה, שירות צילום מוצר, ובמה הוא שונה מצילום חתונה או בת מצווה? במה חברה המספקת שירותי צילום מוצרים נבדלת מחברה המספקת שירותי צילום סטנדרטיים לאירועים המוניים בלבד? האם, בתחום צילום פריטים, יש הבדל בין הצלמים בהתאם לתחום המוצר?

אהבה אמתית לתחום הצילום

אם ניקח, כדוגמה, צלמי מחול או בגדי אופנה – מבחינתם השמלה אינה רק שמלה ונעל העקב אינה רק נעל עקב שמצולמת בחתונה מני רבות. מדובר באובייקט שהצלם נהנה הנאה אמיתית מהתיעוד שלו, מהזווית, משבירת האור, מהצל שהוא מטיל, מהקומפוזיציה שלו ביחד עם האדם שלובש את הפריט... וכך גם נראות התמונות שלו הלכה למעשה. אכן, בישראל כאשר פונים לתחום כמו מחול ניתן לגלות שצלמי ריקודי עם הם אינם צלמי הפלמנקו, וצלמי בגדי מחול אופנתיים הם בכלל מאסכולה אחרת.

הדבר קשור לכך שהצלם מתחבר מאד לאנשים היוצרים גם בכוונות שלהם וגם בסגנון היצירה שלהם, והוא יעשה הכל על מנת להפיק צילום מוצר איכותי, אפילו אם מדובר בשני בתי אופנה או מחול מתחרים שהזמינו שירות צילום מוצרים יום אחרי יום. על כן, צילום מוצרים לא רק שנבדל מצילום כללי, התחומים האינטלקטואליים השונים מצריכים סוגים שונים של צלמים.

מעבר לצילום – אהבה לסטילס

אהבה אמתית לתחום צילום פריטים היא חלק אינטגרלי מהשיח, שכן קל לזהות איזה צלם מתמסר באמת למוצר ואיזה צלם מתייחס ליום העבודה כמו עוד יום מסחרי מני רבים. צילום מוצר שנעשה מזוויות שונות, תוך שימוש בכל צירי המצלמה PAN, TILT, ZOOM על מנת ליצור תקריבים מעניינים, ושימוש באמצעים שונים להכהות או לסנוור מעט את התמונה – מעניקים לה את ערכה המוסף שרק בצילום סטילס מקצועי ניתן להפיק.

צלם משפחתי

ניתן להסתכל על עבודות צילום מוצר של אותם פריטים ולראות איזה צלם אכן מתמסר לעבודת צילום פריטים, לעומת איזה צלם מבקש רק "לצאת ידי חובה".

סוגים שונים של אובייקטים מושלמים לצילום סטילס מסחרי

כאמור, אין גבול לדמיון, וניתן להזמין שירותי צילום מוצרים לכל איוונט שלכם – מאירוע סגור ועד לטיול. יחד עם זאת, ניתן להבחין שבתחומים כמו אופנה ומחול, חפצי אומנות דוממים בתחומי הפיסול, הכדרות והרישום, אירועי השקת ספר, אירועי השקת תקליטור, וכו' – שירותי צילום מוצרים רבים ואפילו שירות צילום מוצר בודד, שנעשים על ידי צלם מקצועי המתמחה באותו תחום של צילום פריטים בו אתם עוסקים – מקובלים מאד ושכיחים מאד, ולכן חשוב לחדש כל הזמן בתחום.

לדוגמה: אם הקמתם בית אופנה ולפניכם בתי אופנה אחרים השתמשו בקונספט מסוים בתמונות שחברת הצילום יצרה עבורם, אל תעשו אותו דבר: תחדשו. לשם כך, חשוב לבחור בחברת צילום מוצר שיש לה את הכריזמה לפתח חשיבה מקורית מחד וכזו שתתרום למאמצי התודעה והשיווק שלכם מאידך.

צילום מסחרי איכותי ומקצועי

 

ניתן לפנות לשירותיו של צלם מקצועי המתמחה בשירות צילום מוצרים. הוא יבצע צילום פריטים מכל הסוגים בצורה אומנותית תוך מתן התחושה שהתמונות צולמו באהבה רבה. תיווכחו לדעת שזו לא רק תחושה, אלא מציאות. בחברת Photo-s מועסקים צלמים המתמחים בתחום צילום פריטים, אך ורק בשל הניסיון שהם צברו בשוק שנובע, כמובן, מאהבתם חסרת הפשרות לנישה אותה הם מצלמים. אנשים אשר עובדים באותה נישה, החל מכוכבים ידועים, ועד לדמויות ניהול ומפתח יעידו כי צלמי Photo-s מספקים תמונות באהבה רבה, ובמקצועיות שאינה יודעת גבול. צילום מוצר אומנותי באמצעות השירות של Photo-s שם את האירוע שלכם בשורה אחת עם הגדולים בתחום, וגורם גם לכם לעדנה בלתי נשכחת, הנאה צרופה, ותיעוד מכובד לעתיד הקרוב והרחוק! צילום פורטרטים ותדמית.